به خاطر sattmacher: این ظروف شما را گرسنه

آیا این را می دانید؟ شما چیزی خورده اید و نیم ساعت بعد دوباره گرسنه هستید؟ چطور ممکن است؟ خوب، این برای بدن ما نیست که به نظر می رسد در اولین نگاه است. به دنبال این است که گرمی تند و زننده است.

Woman is eating asian
امروز صبح شما تصور می کردید که برای خود و بدن خود چیزی خوب می کنید و خودتان را به یک ترکیب شیرین یا آب میوه ای غنی از ویتامین می دهید. اما پس از یک مدت کوتاه احساس گرسنگی تند و زننده به شما کرد.
شگفت زده نباشید، چون آب میوه ویتامین ها و فیبر زیاد است، اما آنها حاوی مقدار زیادی قند می باشند که باعث می شود سطح قند خون به طور قابل توجهی به سمت بالا حرکت کند و به همان اندازه سریع می شود. نتیجه: گرایش
برای جلوگیری از آن، فقط یک پودر پروتئین یا کره ی گردویی را به هم بزنید. بنابراین نمایه تغذیه جبران می شود و حمله گرسنگی باقی می ماند.
سوشی؟ اما این سالم است؟ سبزیجات در آن وجود دارد – و ماهی. همانطور که فکر می کردیم سالم نیست، سوشی نیست. از آنجا که: رول سوشی عمدتا از برنج است، به ویژه به اصطلاح کالیفرنیا رولز. نسبت ماهی و سبزیجات نسبتا کم است – از این رو نسبت پروتئین های اشباع شده و فیبر.
هیچ شگفتی بزرگ نیست پس از همه، محصولات سفید آرد دارای بهترین شهرت نیستند. همچنین درست است
سطح انسولین بلافاصله پس از مصرف افزایش می یابد و سپس به طور مستقیم دوباره سقوط می کند. میل به غذا همراه است و شما بیشتر دوست دارید به طور مستقیم بخورید – و شاید حتی آن را انجام دهید.
نتیجه: شما در حال افزایش است بهتر است: از دانه های کامل استفاده کنید. آنها شما را بیشتر طول می کشد و به کاهش وزن کمک می کنند.

Leave a Reply