3 گیاهخواری که نیاز به نور کم دارند

گیاهان به سادگی در یک آپارتمان تعلق دارند. آنها هوا را خنک می کنند و هنگامی که نور را به اندازه کافی نور می گیرند، زندگی می کنند و شما به خوبی برای گیاه مراقبت می کنید. آپارتمان شما نسبتا ضعیف است؟ این مشکل نیست اگر شما آنها را با گیاهانی که نیازمند نور کمی هستند تزئین کنید. چون هر گیاه آفتاب نیست، بعضی از آنها برای گوشه های تاریک مناسب هستند.

Après les Cactus, on passe à une autre boutique de plantes complétement folle ! Située à Amsterdam, cette boutique appelée Wildernis (Sauvage) est magnifique ! C’est bien simple j’aime tout et puis vous le savez, les plantes et moi c’est une grande histoire d’amour. Ouverte en début d’année, Wildernis est tenue par deux copines passionnées des succulents, des plantes suspendues, des livres sur les plantes, de graines, des accessoires et outils pour jardiner…Je serais folle là-dedans ! La bou...

1 سرخس گیاه
در میان گیاهان داخلی که نیاز به نور کم دارند، سرخس گیاه یکی از محبوب ترین گونه ها است. او متعلق به جنس سرخس سرخ است و دارای برگهای تزئینی و برگهای شکل است. سیب آن سبز و اندکی موج دار می تواند تا 1 متر طول و تا 20 سانتیمتر گسترش یابد. از آنجایی که گیاهان ثانویه را تشکیل نمی دهند، اما رشد می کنند به عنوان یک روستای تک، شما نیاز به فضا برای آن بالاتر از همه در ارتفاع.

نکته مراقبت: سرپاشی لانه را ترجیح می دهد محل سایه ای است و با آب کم می شود. در هیچ شرایطی نباید آن را بیش از یک بار در هفته آب کنید. او دوست دارد که در حال حاضر و پس از آن اسپری شود و تمایل به دمای 16 تا 20 درجه سانتیگراد دارد. در زمستان، او باید از زمان به زمان کودکتان کند.

2 لیلی سبز
گیاهان دارویی کم نور هستند
یک لیلی سبز یک گیاه گیاهی محکم و مقاوم است.

شما احتمالا از روزهای مدرسه خود را از لیلی سبز می دانید. گیاهان نامنظم بیشتر در ساختمان های مدرسه و اداری یافت می شود، زیرا به نظر می رسد تزئینی و دارای مصرف آب معمولی است. این بافت های طولانی با گل های سفید سفید که روی گلدان آویزان است، ضرب می شود. بنابراین، به نظر می رسد بسیار ظریف در قفسه ها و کابینت ها، جایی که می تواند رشد کند. بنابراین آن را به کوچک Wohnunge، با پنجره کوچک و یا فضای کوچک متناسب است. شاخه های شما می توانید قطع و repot.

نکته مراقبت: وقتی یک ریشه بالاتر از زمین باشد، یک لیلی سبز باید به طور منظم باز شود. این کارخانه خانه نیاز به نور کمی دارد، اما او دوست دارد از زمان به زمان نیز اسپری شود. اگر هوا خیلی خشک است، نکات آن قهوه ای است.

3 پری خوش شانس
بهار خوش شانس در اصل از شرق آفریقا است. او مکان های سایه ای را دوست دارد و فقط نیاز به آب متوسط ​​دارد. این آب در ضخیم شدن ساقه های آن و برگ های سبز ضخیم آن را جذب می کند. از آنجایی که چند شاخه را به صورت یک طرفه تشکیل می دهد و می تواند بسیار بزرگ باشد، به خوبی برای گیاهان متوسط ​​مناسب است *.

نکته مراقبت: این گیاه گرمسیری ایده آل برای مسافران تک است. حتی اگر شما حداقل دو هفته از خانه بیرون بیایید و بازیگران نداشته باشید، گیاه شما را برای آب گمشده ببخشید و بعدا همه چیز را به دست خواهید گرفت. علاوه بر این، مکان های مرطوب و گرم را تحمل می کند، بنابراین شما می توانید آنها را در حمام و آشپزخانه نگه دارید.

Leave a Reply