Chica راحت: در اینجا چگونگی انتخاب لباس زنان باید انتخاب کرد

از آنجا که کوچک بودم دوست داشتم سفر کنم همانطور که من دور از کشور خودم کار می کنم، سفرهای طولانی را حداقل سه بار در سال به جز سفرهای کوتاه سفر می کنم. این تجربه سرگرم کننده است، به شرطی که پیش از آن شما مقصد را برنامه ریزی کرده و ترتیبات لازم را انجام داده اید. لباس مورد استفاده در سفر شما بسیار مهم است زیرا شما برای لذت بردن از سفر خود بسیار مهم است.

تا آنجا که این لباس ها مربوط می شوند، آنها کاملا به ترجیحات، سبک لباس پوشیدن و شخصیت پوشیدنی بستگی دارند. به عنوان مثال، خوشحال به نوجوانی می تواند در جین شلوار جین ساده با تی شرت های سفارشی احساس راحتی کند، در حالی که یک خانم کسب و کار ممکن است ترجیح دهد پوشیدن لباس های رسمی، به جای آنهایی که گاه به گاه هستند.


راحت باشید: اولین و مهمترین کاری که باید بکنید این است که لباس ها را در هر سطح راحتی خود انتخاب کنید. در حقیقت، بهترین گزینههایی هستند که شما با آن راحت هستید، اما نه آنهایی که به نظر جالب توجه هستند. همچنین در سفر، شما ممکن است امکانات برای تغییر لباس خود را ندارد. از این رو، بسیار مهم است که لباس های راحت را بپوشانید، که در طول سفر می توانید آن را بپوشانید.

توجه داشته باشید آب و هوا: لباس ایده آل نیز به شرایط آب و هوایی بستگی دارد. پخت و پز با توجه به شرایط آب و هوایی در مورد مسافرت با هوا بسیار مهم است. با این وجود، اگر شما در سفرهای قطار یک شبانه در مناطق سرد استفاده می کنید، می توانید از حمل ژاکت ها و سایر چرخ دنده های پشمی استفاده کنید که به شما کمک می کند در خواب شبانه دست نخورده بگیرید.

پارچه و رنگ: پارچه هایی که شما می پوشید باید به گونه ای باشد که آنها فشرده و چروکیده باشند. اگرچه لباس های پنبه خالص برای شرایط آب و هوایی مناسب هستند، اما آنها معمولا در پایان روز خرد می شوند. جایگزین بهتر این است که گزینه های سبک وزن را با پارچه های مخلوط و پنبه بدون چروک انتخاب کنید. لباس های رنگی بسیار ساده را انتخاب نکنید، زیرا کرم ها یا خاک (در صورت وجود) در پارچه های رنگی سبک تر متمایز می شوند. در عوض می توانید رنگ های جامد و کسانی را که دارای چاپ هستند را انتخاب کنید.

لوازم جانبی پوشیدنی: آخرین، اما نه کم، شما می توانید از پوشیدن لوازم جانبی با توجه به شرایط غالب فکر می کنم. اگر در ناحیه های گرمسیری سفر می کنید، کلاه های سبک وزن قابل شستشو باید باشد. برعکس، اگر در مناطق هوای سرد سفر می کنید، پوشیدن دستکش های دستکش و جوراب های پشمی، تا پایان سفر به شما گرم و راحت می زند. لوازم جانبی دیگر شامل چند روسری، عینک آفتابی و ساعت مچی است.

خوب! نحوه لباس پوشیدن خود را در مورد شخصیت خود صحبت می کنید. در صورت امکان، لباسهایی را انتخاب کنید که هیچ زیپ و قطعات سخت (دست و پنجه نرم یا دکمه های بزرگ) ندارند. همچنین، در حالی که بسته بندی لباس برای مسافرت، مطمئن شوید که چمدان به اندازه کافی سبک باشد تا بتوانید راحت آن را حمل کنید. شما می توانید پس از اولین بار با آنها تطبیق دهید و با توجه به تعداد روزهایی که می خواهید بمانید بسته می شود. با این نکات چند، شما می توانید برای یک سفر راحت برنامه ریزی کنید.
عکس از: selskapskjoler

Leave a Reply